Главная » В мире

ЭКОНОМИЧЕСКИЙ ФОРУМ ПОЛОНИИ МИРА

Август 5, 2017 Нет комментариев

Уважаемые господа!

Имею честь пригласить Вас принять участие в Экономическом Форум Полонии Мира, который будет проходить 3-5 сентября в Тарнове (Республика Польша).

(В случае проблем с дальнейшим пониманием пониманием текста, можно обратиться к сотрудникам Дома Польского)


Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem objął osobiście Marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski, a Patronat Honorowy i Merytoryczny przyjęło Mininisterstwo Rozwoju.

Ponad 20 milionów Polonii zamieszkującej wszystkie kontynenty posiada olbrzymi ptencjał i kapitał mierzony nie tylko w różnorodnych walutach, ale głównie wiedzą, doświadczeniem, autorytetem i lokalnymi kontaktami. Od lat Polonia jest naturalnym i skutecznym „ambasadorem” Polski w Świecie, promując m.in. „markę polską”, kulturę i historię.

Integracja Polonii Gospodarczej z polskimi przedsiębiorcami, to jeden z ważniejszych  elementów  strategii internacjonalizacji polskiego biznesu. Forum Gospodarcze Polonii Świata w Tarnowie jest odpowiednim i dedykowanym miejscem do  scalenia wszelkich pomysłów, starań i wysiłków wielu instytucji, organizacji, działaczy na rzecz współpracy w tym ściśle określonym celu.

FGPŚ jest wydarzeniem, które w swoim założeniu ma integrować Polonię z Polskę w obszarze gospodarczym. Sukces ekonomiczny Polonii w krajach swojego zamieszkania jest jednym z najważniejszych i najbardziej efektywnych sposobów na promocję Polski i Polaków w Świecie. Dotychczasowy potencjał ekonomiczny, wiedza i doświadczenie Polonii nie było  wystarczajaco  dobrze wykorzystane i docenione. Internacjonalizacja i integracja z polskimi przedsiębiorcami, wykorzystanie propozycji i ofert samorządów RP oraz planowany projekt wykreowania  systemowych instrumentów wsparcia współpracy polskiego biznesu z Polonią przygotowywany przez Ministerstwo Rozwoju, to najważniejsze tematy, które będą przedmiotem obrad Forum Gospodarczego Polonii Świata w Tarnowie. Warto uczestniczyć i zabrać głos „w swojej sprawie”.

Serdecznie zapraszamy Państaw do  udziału w Forum. Prosimy poinformować swoich członków o naszym zaproszeniu. Zapewniamy Państwa delegacji  udział w Forum oraz pobyt w Tarnowie na nasz koszt. Pokrywamy akredytację, udział we wszystkich częściach programu, całodzienne wyżywienie (śniadanie, lunch, kolacje), noclegi w hotelu, udział w urczystej Gali oraz innych atrakcjach. Jedyny Państwa koszt to symboliczna opłata za rejestrację (280,00 pln lub 70 Euro), która zapewnia nas o uczestnictwie oraz, że oferowany przez nas pakiet  świadczeń będzie wykorzystany.  Jest też możliwść uczestnictwa w  imprezie, która jest prologiem Forum Gospdarczego Polonii Świata. (Forum Inwestycyjne w Skarżysku Kamiennej w  dn. 1-3 wrzesnia br.). Zapewniamy wszystkim Waszym gościom takie same warunki uczestnictwa oraz transport ze Skarżyska do Tarnowa. Mamy również przyjemność poinformować Państwa, że w Tarnowie weźmie udział liczna delegacja Polonii z Ameryki Północnej (USA i Kanady), Unii Europejskiej, Europy Wschodniej i Australii. Kontakty transatlantyckie Polonii amerykańskiej (12 mln. Polonii) z „resztą Świata Polonii” w sferze biznesu są jednym z naszych priorytetów.

Wszelkie informacje i zgłoszenia są dostępne na naszej stronie internetowej www.Polonia4um.cm

To zaproszenie będzie można rozesłać do członkow Państwa Organizacji i polonijnych firm.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do Tarnowa!

Agnieszka Batko- Urząd Miasta Tarnów

Zdzisław Wojtasik- Biuro Informacji Gospodarczych Pegaz

Liczymy na aktywny, bezpośredni udział w Forum i współpracę,

Z wyrazami szacunku,

Zdzisław Wojtasik- Dyrektor Forum „FGPŚ”

Agnieszka Batko – Urząd Miasta Tarnów

Kontakt: kontakt@polishbusiness.biz

Tel. +48 502 303 293

(В случае проблем с пониманием текста, можно обратиться к сотрудникам Дома Польского)

Нам важно ваше мнение

Подтвердите, что Вы не бот — выберите самый большой кружок: